Nabízíme velké množství produktů a služeb, pro detailní informace o produktu prosím zvolte ten, který Vás zajímá a klikněte na příslušný obrázek a získáte tak naprosto vyčerpávající informace o konkrétním produktu. Pro jednotlivé druhy a typy produktů stačí kliknout na příslušný název, značku, či typ produktu, který nabízíme.

 

kategorie plastová okna
 

 

Plastová okna z profilů VEKA se vyrábějí z ekologického plně recyklovatelného materiálu. Uvnitř tohoto profilu jsou pozinkované ocelové výztuhy. Okna jsou zasklená izolačním dvojsklem a mají celoobvodové kování, ovládané z jednoho místa třípolohovou popř. čtyřpolohovou klikou (čtvrtá poloha pro mikroventilaci).Všechna okna s kováním otevíravé-sklopné (OS) vybavujeme standardně mikroventilací. Námi používané izolační sklo, těsnící systémy a pětikomorové rámy tvoří velice účinnou izolační jednotku.

Okenní pětikomorové PVC profily VEKA

Pro výrobu plastových oken a balkónových dveří jsou používány moderní 5komorové PVC profily VEKA vyztužené ocelovou pozinkovanou výztuhou. Vyznačují se tou nejvyšší kvalitou, jsou vysoce pevné, odolné proti UV záření a stárnutí. Kvalitní složení materiálu příznivě ovlivňuje také životnost výrobků.

Kompletní okna včetně zasklení s nerezovým distančním rámečkem splňují požadavky revidované normy ČSN 730540.

VEKA Effectline

  • levná varianta s nižší výškou profilů

  • 5komorový PVC profil se zaoblenými hranami

  • izolační dvojsklo 4-16-4, Ug = 1,1 W/m2K-1

  • dvojité těsnění

  • tloušťka ocelové výztuhy v křídle a rámu 1,5 mm

  • koeficient prostupu tepla celého okna Uw = 1,2 W/m2K-1

 

Veka Perfectline

Plastová okna Veka Perfectline účinně omezují ztráty tepla v budově a zajišťují účinné tlumení hluku – je to dokonalé řešení pro všechny, kteří dávají důraz na úspory energií. Tvar profilů se komponuje s každým interiérem a je vhodný pro všechny typy staveb. Perfektně vybrané materiály a vybavení přispívají k tomu, že tato plastová okna jsou produktem nejvyšší třídy. Veka Perfectline je nejlepším řešením v poměru cena / kvalita. Díky zasklívací liště v jedné rovině s plochou jsou plastová okna Veka Perfectline nenáročná na údržbu.

 

Veka Perfectline 

  • 5-ti komorový profil  v celé paletě barev a imitujících dřevo

  • standardní Top Glas Ultra U =1,0 W/m2K s tepelně izolačním ocelovým rámečkem

  • Kování Roto NT - 2 závěsy proti vloupání, stupňování sklonu nebo blokáda chybné polohy kliky, mikroventilace