Nabízíme velké množství produktů a služeb, pro detailní informace o produktu prosím zvolte ten, který Vás zajímá a klikněte na příslušný obrázek a získáte tak naprosto vyčerpávající informace o konkrétním produktu. Pro jednotlivé druhy a typy produktů stačí kliknout na příslušný název, značku, či typ produktu, který nabízíme.

 

kategorie plastová okna
 

 

PĚTIKOMOROVÝ PROFIL ALUPLAST IDEAL 4000 ROUNDLINE

Se stavební hloubkou 70 mm je profil s vysokou stabilitou a pevností v moderním SOFT designu. Má výborné tepelně izolační vlastnosti, minimální náročnost na údržbu, dlouhodobou životnost a vysokou užitnou hodnotu. Takové jsou hlavní předností tohoto profilu, díky nimž je řazen ke špičce v oblasti plastových oken.

IDEAL 4000 Round Line

Zaoblené kontury poskytují atraktivní vzhled a dokonale zapadají do charakteru moderních interiérů. Různé typy okenních lišt umožňují dodatečně stylizovat okna a přizpůsobit je charakteru interiéru. Systém se skvěle osvědčuje ve stavebnictví rodinných i bytových domů, i v případě výměny oken, když často není možné zvětšit okenní otvor. Pak je důležitou výhodou tohoto systému snížená výška rámu a křídla, což zvyšuje povrch zasklení a umožňuje vpustit do místností více světla.

VLASTNOSTI PLASTOVÝCH OKEN

5 komorový profil - Německo, výztuže po celém obvodu

Celoobvodové kování G-U se zvýšenou bezpečností - Německo

Kvalitní plnohodnotná mikroventilace

Pojistka proti chybné manipulaci, protiprůvanová pojistka u BD

Kliky, madélka a další standardní doplňky v ceně

Stand. zasklení SAINT-GOBAIN U=1,0 Argon, plast. termorámeček šedý

Stavební hloubka 70mm. Šedé těsnění u oken v bílé barvě

Hodnota U rám s výztuží: 5-ti kom. U= 1,4 W/m2K

Předsazené křídlo - okapnice - moderní funkční vzhled (pouze oblý)

MATERIÁL

5 - KOMOROVÝ SYSTÉM z kvalitních německých PVC profilů ALUPLAST ideální právě pro plastová okna, se stavební hloubkou 70 mm a mohutnou ocelovou pozinkovanou výztuží ve všech částech rámu i křídla, dimenzovanou na základě statických výpočtů pro dané rozměry prvků. Moderní design a hladký povrch pro snadnou údržbu a čištění.

SKLO:

FL4 - 16 - FL4 Uskla = 1,0 W/m2K, standardně s tepléhim distančním rámečkem Swisspacer, který výrazně minimalizuje možnost rosení na okrajích skla.

TĚSNĚNÍ:

Dvě celoobvodové trvale pružné těsnění EPDM ( jedno na rámu, jedno na křídle ) pro plastová okna dokonale utěsní proti vnikání vody a povětrnostním vlivům. Sklo utěsněno trvale pružným těsněním EPDM. Barva těsnění standardně černe a šedé.

KOVÁNÍ:

Obvodové G-U německé výroby. Standardně v základní bezpečnosti a stříbrné povrchové úpravě.

BAREVNÉ PROVEDENÍ:

Standardně bílá oboustranně.
Za příplatek možnost dezénů RENOLIT - imitace dřevin a to:

- jednostranný polep plastových oken folií RENOLIT z exteriérové strany, barva bílá z interiérové strany

- oboustranný polep folií RENOLIT z exteriérové i interiérové strany

- oboustranný polep folií RENOLIT je proveden na bílém nebo hnědém ( probarveném ) profilu